hirdetés

Utazási értékesítő munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Értékesítő munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!
favourite
Elvárások
• idegenforgalmi végzettség, szakmai tapasztalat
• minimum 2 év utazási irodai értékesítő gyakorlat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• precíz, gyors, és megbízható önálló munkavégzés
• jó problémamegoldó-képesség
• tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
• magas szintű munkabírás és terhelhetőség
• rugalmasság
• jó szervező készség
• jó földrajzi tájékozottság
• az utazási szakma iránti elkötelezettség
Amit ajánlunk
• fiatalos környezet
• tanulmányi utak
• stabil cégháttér
• magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
• hosszú távú biztos munkahely
• versenyképes jövedelem
Feladatok
• kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
• ügyfélkapcsolatok kezelése
• foglalások teljes körű lebonyolítása
• BackOffice tevékenység
Előny
• Utazási irodai tapasztalat
• Foglalási rendszerek ismerete(amadeus toma maszk,iris plus)
• Vip foglalási rendszer ismerete
• repülőjegy értékesítői tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok