hirdetés

Utazási tanácsadó/értékesítő - Székesfehérvár

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Vista Utazási Irodák utazási tanácsadó/értékesítő pozícióba keres munkatársat székesfehérvári irodájába
favourite
Cégnév
Vista Utazási Irodák
Elvárások
- Felsőfokú végzettség
- Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
- Jó földrajzi tájékozottság
- Az utazási szakma iránti elkötelezettség
- Kreatív, talpraesett és készséges személyiség
- Az iroda nyitva tartásához való rugalmas alkalmazkodás
- Releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
- Dinamikus, fiatalos, proaktív környezet
- Magas szintű szakmai fejlődés
- Változatos, kihívásokkal teli munka
- Utazási lehetőségek
Feladatok
Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás és teljes körű utazási tanácsadás személyesen, e-mailen és telefonon keresztül.
Előny
- Értékesítői tapasztalat
- Repülőjegy értékesítői tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Fejér megye