hirdetés

TELEPÍTETT IDEGENVEZETŐI ÁLLÁS GÖRÖG TERÜLETRE

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Görögországi desztinációkra keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező és pályakezdő telepített idegenvezetőket.
favourite
Cégnév
Grand Tours 2000 Kft.
Elvárások
• tárgyalóképes angol nyelvtudás,
• terhelhetőség, nagy munkabírás, önálló munkavégzésre való képesség és igény,
• kreativitás, gyors problémamegoldó képesség,
• ápolt megjelenés,
• megbízhatóság, kezdeményezőkészség, pozitív gondolkodás, rugalmasság, nyitottság,
• erős alkalmazkodási készség, támogató attitűd,
• számítógépes ismeretek.
Amit ajánlunk
• versenyképes jövedelem,
• stabil háttér,
• családias környezet,
• dinamikus, lendületes csapat
• előrelépési lehetőség.
Feladatok
• utasok fogadása, elhelyezése,
• utasok teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása 4-5 hónapig,
• partnerekkel való kapcsolattartás,
• adminisztratív feladatok ellátása, görög partnerekkel való kapcsolattartás.
Előny
• idegenvezetői tapasztalat,
• görög nyelvismeret.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép

Jelentkezési határidő: 2017.február 25.
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld