Idegenforgalmi Asszisztens / utazási ügyintéző, részben otthoni munkavégzéssel!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Speciális utaztatással foglalkozó, budapesti bázisú, nagy forgalmú utazási iroda kínál egyedülálló lehetőséget.
favourite
Elvárások
Legalább középfokú angol nyelvtudás, nyitottság két műszakos munkarendben történő munkavégzésre, rugalmasság, kedvesség, nyitottság változatos, érdekes, kihívást jelentő feladatokra, bátorság.
A betanulási időszakot követően lehetőség van a munka részben otthonról történő végzésére.
Napi munkaidő 6-8 óra, két műszakban, munkanapokon reggel 9 és este 8 óra között.
Korrekt fizetés, korrekt munkakörnyezet, inspiráló csapa és vállalatvezetés.
Feladatok
Feladatok:
·      Földi szolgáltatások foglalása (transzfer, szállás, autóbérlés, VIp szolgáltatások, stb.)
·      Utazási csomagok összeállítása ügyfelek lekérései alapján
·      Repülőjegyek foglalása (interneten megvásárlása).
·      Ügyfelekkel kapcsolattartás, emailben, személyesen, telefonon.
·      Statisztikák, táblázatok összeállítása
·      Idegennyelvű levelezés
·      Vezetőség munkájának támogatása
·      A cég online megjelenéseinek kialakításában és üzemeltetésében való részvétel (Facebook. Linkedin, saját weboldal).
Szükséges nyelvismeret
Angol közép