Hostel Menedzser

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kereskedelmi igazgató / vezető

Oktogon téren működő hostelbe keresünk munkatársat, hostel manager pozícióba, aki biztosítja a hostel magas színvonalú operatív üzemeltetését.
favourite
Cégnév
Avenue Hostel - Forguest Oktogon Kft.
Elvárások
Téged keresünk, ha

- Van legalább egy év vezetői tapasztalatod, ha vezettél már legalább öt fős csoportot (bármilyen területen).
- Jól tudsz kommunikálni és angol nyelven is hatékonyan ki tudod magad fejezni, valamint kiváló kapcsolatteremtési és magas szintű beszéd- és íráskészséged van.
- Képes vagy priorizálni és a hirtelen felmerülő problémákat jól kezelni.
- Szeretsz és tudsz visszajelzéseket adni a csapattagok munkáját illetően (pozitívat és konstruktív kritikát egyaránt). Tudsz embereket inspirálni kreatív ötleteiddel, hiteles hozzáállásoddal.
- Van türelmed és kedved az üzemeltető csapatot (minden nap 10 fő) irányítani, tanítani, motiválni.
- Képes vagy az önálló munkavégzésre és felelős gondolkodásra.
Amit ajánlunk
- Lelkes, motivált csapatot.
- Állandó visszajelzést, folyamatos szakmai fejlődést, támogató környezetet.
- Kreatív, kihívásokkal teli mindennapokat.
- Versenyképes fizetést, kimagasló teljesítmény esetén extra bónuszokkal.
- Előrelépési lehetőséget, hiszen egy gyorsan bővülő vállalkozás vagyunk.
Feladatok
A hostel menedzser feladatai:

- A recepciós, takarító, karbantartó csapattagok közvetlen irányítása, motiválása, jó csapat hangulat feltételeinek biztosítása.
- A hostel napi folyamatainak felügyelete.
- Együttműködés a hostel vezetésével (operatív vezető, projekt menedzser stb.).
- Napi gyakoriságú visszajelzés a csapattagoknak a munkájuk minőségét illetően.
- Az adminisztrációs rendszerek felügyelete.
- Beszámolók készítése az operatív vezetőnek.
- Új csapattagok interjúztatása, betanítása.
- Vendégélmény növelő programok, szolgáltatások szervezése, bevezetése.
- Hostel általános jó állapotának biztosítása (karbantartási feladatok felderítése és delegálása).
- Partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás.

Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb