IDEGENFORGALMI ÜGYINTÉZŐ PÉCS

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Grand Tours utazási iroda keres gyakorlattal rendelkező ügyintéző kollégát német,angol nyelvtudás,foglalási rendszerek ismerete előny.
favourite
Cégnév
Grand Tours Pécs
Elvárások
utazási szakmában szerzett tapasztalat
motiváltság, jó kommunikációs készség
pozitív és dinamikus hozzáállás
csapatban való jó együttműködés
Feladatok
partneritrodák útjainak értékesítése
saját utak értékesítése
egyéni- és csoportos utazásszervezés
hajóutak értékesítése
Előny
szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Jelentkezéseket az alábbi e-mailcímre kérjük elküldeni:
munkavégzés helye Munkavégzés helye Baranya megye