Utazási értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Dinamikusan fejlődő Travel Center Utazási Iroda gyakorlott, lelkes utazási értékesítőt keres.
favourite
Cégnév
Travel Center Utazási Iroda
Elvárások
- hazai utazásszervezői piac magas fokú ismerete
- minimum 3 éves szakmai tapasztalat értékesítés területén
- tárgyalóképes angol nyelvismeret
- önálló és pontos munkavégzés, proaktív gondolkodás
-ügyfélközpontúság
- magas szintű számítógépes szoftver használat
Amit ajánlunk
- stabil, kiemelkedő jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, külföldi utazások
- nagyfokú önállóság
Feladatok
- utazási szolgáltatások értékesítése
- értékesítési és marketing tevékenység támogatása és fejlesztése
- adminisztrációs feladatok (pénzügyi, webes)
Előny
- Travelmax rendszer használat
- Nagy Utazás foglalási rendszer ismerete
- gyakorlat online marketing területen
- Görögország ismerete
- orosz nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Lelkes, egyénileg és csapatban is szívesen dolgozó kollégát keresünk, kizárólag hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal.
Teljes szöveg
A Görögmániát is üzemeltető Travel Center Utazási Iroda kizárólag idegenforgalmi tapasztalattal rendelkező utazási értékesítőt keres, minimum 3 éves szakmai tapasztalattal.