Könyvelő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Tensi cégcsoport könyvelő munkakör betöltésére főállású kollégát keres.
favourite
Cégnév
Tensi Idegenforgalmi és Szolgáltató Kft.
Elvárások
Minimum 5 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
Középfokú szakirányú végzettség
Excel, word haladó szintű ismerete
Önálló, precíz munkavégzés
Munkájára igényes személyiség
Terhelhetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés, heti 40 órás munkaviszony. Bérezés megállapodás szerint.
Feladatok
Több cég szállító és bank anyagának rögzítése, vevő számlák kiállítása
Kontírozás
Vegyes könyvelési bizonylatok elkészítése
Analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetés a főkönyvvel
Főkönyvi kartonok, egyenlegek ellenőrzése
Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
Közreműködés a mérlegek és az adóbevallások elkészítésében
Előny
Mérlegképes könyvelői végzettség
Nagy Machinátor program ismerete
Idegenforgalmi területen szerzett könyvelői gyakorlat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)