hirdetés

Utazási tanácsadót keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Gyakorlattal rendelkező repülőjegy értékesítő kollégák figyelmébe
favourite
Teljes szöveg
Piacvezetők közé tartozó, céges turisztikai szolgáltatásokra szakosodott utazási iroda, hagyományosan kiemelkedő minőségű szolgáltatásokhoz szokott üzleti vevőköréhez

Utazási tanácsadó

munkatársat keres.

Feladatok:
• céges ügyfélkör hatékony kiszolgálása

Elvárások:
• Amadeus foglalási rendszer ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows, MS Office)
• Több éves utazási irodai tapasztalat
• Több éves repülőjegy értékesítési tapasztalat
• Gyors, precíz, önálló munkavégzés
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete
• Határozott, udvarias ügyfélkezelés

Amit kínálunk:
• Kulturált munkakörnyezet
• Dinamikus csapat
• Versenyképes, teljesítményorientált kompenzációs csomag