hirdetés

Idegenforgalmi értékesítő kolléganőt keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budapesti bevásárlóközpontban működő utazási iroda keresi új munkatársát.
favourite
Elvárások
• szakirányú végzettség

• német és/vagy angol nyelvtudás

• jó földrajzi tájékozottság

• az utazási szakma iránti elkötelezettség

• kreatív, talpraesett és készséges személyiség

• az iroda nyitva tartásához való rugalmas alkalmazkodás
Amit ajánlunk
• dinamikus, fiatalos környezet

• magas szintű szakmai fejlődés

• változatos, kihívásokkal teli munka

• utazási lehetőségek
Feladatok
• magas színvonalú ügyfélkiszolgálás és teljes körű utazási tanácsadás személyesen, e-mailen vagy telefonon keresztül

• az iroda napi munkájának elvégzése