Céges utaztatással foglalkozó utazási iroda munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Budapesti, céges utaztatással foglalkozó utazási iroda munkatársat keres utazásszervező munkakörbe.
favourite
Teljes szöveg
Elvárások:
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- Precíz, önálló munkavégzés
- Angol nyelv legalább középfokú ismerete
- Szolgálatkész, udvarias és türelmes ügyfélkezelés

Feladatok:
- Szállásfoglalás foglalási rendszerben és manuálisan
- Autóbérlés foglalási rendszerben
- Kommunikáció az ügyfelekkel
- A teljes értékesítési folyamat követése - ajánlatkészítéstől számlázásig

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is örömmel fogadjuk.

A jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal) az alábbi e-mail címre várjuk: