hirdetés

Felszolgáló

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Ha szeretnél egy fiatal, lendületes csapat tagja lenni, nem szereted az unalmas munkafolyamatokat akkor itt a helyed a Kristinus Borbirtok csapatában!
favourite
Cégnév
Kristinus Borbirtok
Elvárások
Szakmai tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
Jó kommunikáció és kapcsolatteremtő készség
Német és vagy/ angol nyelvtudás kommunikációs szinten
Amit ajánlunk
Hosszú távú munkalehetőség
Kellemes környezet
Versenyképes fizetés
Idegennyelv oktatás támogatása
Feladatok
Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
Vendégek fogadása, kiszolgálása
Fogadásokon, rendezvényeken vendégek kiszolgálás
Pultok, vitrinek, italhűtők feltöltése,
Borászat bemutatása, borokról tájékoztatás
Előny
Sommelier/Borász végzettség/ismeretek
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Német közép