Utazásszervező referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A budapesti székhelyű utazom.com utazásszervező referenst keres.
favourite
Elvárások
- utazásszervezői munkakörben szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló munkavégzés, terhelhetőség
- angol nyelv középfokú ismerete
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- fejlődési lehetőség
- jó munkahelyi környezet
Feladatok
- utazási csomagok összeállítása
- partnerekkel való kapcsolattartás
- új desztinációk felkutatása, menedzselése
Előny
- egyéb nyelvek ismerete
Egyéb megjegyzés
Csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezők önéletrajzát várjuk!