UTAZÁSI ÜGYINTÉZŐ/REFERENS

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Keresünk idegenforgalmi ügyintézőt 8 órás munkarendben Teréz körúti irodánkba.
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Pontos, precíz munkavégzés
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
13. havi fizetés + utazási keret
Családias munkaközösség
Feladatok
Saját utazási árualap értékesítése
Szükséges háttér munkák elvégzése
Előny
Nagy Utazás 3 rendszer ismerete
Referensi gyakorlat
Teljes szöveg
Olyan fiatalos munkavállalót keresünk, aki tud és akar is önállóan dolgozni.
Csatolt önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével.