hirdetés

Az ETI értékesítőt keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítő / Területi képviselő

Az ETI bővülő csapatába munkatársat keres ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe (call-center).
favourite
Cégnév
ETI - Express Travel International Kft
Elvárások
AZ IDEÁLIS JELÖLT dinamikus, terhelhető, bírja a stresszt, jól (és szívesen) kommunikál, van egy-két év szakmai tapasztalata és beszél angolul vagy németül.
AMIT KÍNÁLUNK: versenyképes fizetés, stabil szakmai háttér, fejlődési lehetőség, kultúrált munkakörülmények, jó közösség.
Feladatok
FELADATOK: bejövő telefonhívások és emailek kezelése, partnerekkel és utasokkal való kapcsolattartás, foglalások készítése és nyomonkövetése, stb.
Előny
ELŐNY az úticél (Egyiptom) ismerete, valamint a román nyelvtudás.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép