Budapestinfo Pont - információs és értékesítő munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A BFTK Budapesti Fesztivál– és Turisztikai Központ Nonprofit Kft. információs és értékesítő munkatársat keres azonnali kezdéssel.
favourite
Elvárások
- vendégorientáltság, nagyfokú segítőkészség, sok mosoly
- nyitott személyiség
- értékesítésben szerzett tapasztalat
- önálló munkavégzésre való képesség
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- két idegen nyelv minimum középfokú ismerete
- számítógépes alapismeret (Word, Excel, Powerpoint, Internet)
Amit ajánlunk
- fiatalos környezet
- változatos, kihívásokat sem nélkülöző munka
- rugalmas időbeosztás
- versenyképes fizetés, egyéb juttatások (cafeteria)
Feladatok
- turisztikai információadás,
- a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése,
- Budapest Kártya értékesítése,
- turisztikai programok értékesítése,
- jegyértékesítés,
- esetenként rendezvényeken, kitelepüléseken való részvétel.
Előny
- turisztikai irányú végzettség
- Budapest ismerete
- hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- több nyelv ismerete
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés