hirdetés

Üzemeltetési Vezető/Operations Manager

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Budapest Palotanegyedében működő apartmanokat üzemeltető cég szakmai tapasztalattal rendelkező üzemeltetési vezetőt keres teljes munkaidőben.
favourite
Elvárások
Felsőfokú szakmai végzettség
Szakirányú tapasztalat turizmus területén
Önálló munkavégzés
Rugalmas időbeosztás elfogadása
Kiváló kommunikációs készség magyarul és angolul
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés (teljesítmény arányos munkabér)
Barátságos, közvetlen környezet
Folyamatos szakmai fejlődés
Feladatok
Magas színvonalú apartmanok értékesítése
Vendégélmény maximalizálása
Vendégfogadás
Levelezés
Foglalások kezelése
Árazás, promóciók kezelése
Könyvelés előkészítése
Statisztikák készítése
Mosoda, karbantartás és takarítás ellenőrzése
Előny
Foglalási rendszerek ismerete
Sales és marketing ismeretek
Szükséges nyelvismeret