Beutaztató referens és értékesítő munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Tartozz te is az inSpire Hungary csapatába és reformáljuk meg együtt a hazai turizmust!
favourite
Elvárások
- Minimum 3 éves utazásszervezői tapasztalat
- Felsőfokú szakmai végzettség turizmus területén
- Rugalmasság, előremutató szemléletmód
- Adhoc problémamegoldóképesség
- Kiváló értékesítői véna
- Angol vagy német felsőfokú nyelvvizsga
- Elhivatottság a magyar turizmus megreformálása iránt
- a magyar vidék szeretete
- teljes vagy részmunkaidős munkavégzés (egyéni megbeszélés alapján) azonnali kezdéssel
Amit ajánlunk
- Fiatalos, lendületes csapat, családias légkör
- Versenyképes fizetés
- Rugalmasság
- Belvárosi munkavégzés
- Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok
- Kapcsolattartás értékesítő partnereinkkel
- Utazásszervezés, új utazási ajánlatok összeállítása
- Külföldi partnerkapcsolatok kialakítása
- Az utazási iroda képviselete szakmai eseményeken
- Csoportos és egyéni árajánlatok készítése
Szükséges nyelvismeret
Angol felső

Motivációs levél néhány soros kísérőlevél formájában.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok