Belvárosi utazási iroda UTAZÁSSZERVEZŐ - értékesítő munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Utazási irodánk prémium kategóriás és luxus utak szervezésére - értékesítésére gyakorlott utazásszervező-értékesítőt keres.
favourite
Elvárások
releváns utazásszervezői, referensi, értékesítési gyakorlat
MS Office és egyéb irodai alkalmazásokban magas szintű jártasság
precíz, önálló munkavégzés
terhelhetőség
ügyfél- és sikerorientált szemlélet
tárgyalási szintű angol nyelvtudás
kiváló kommunikációs készség
Amit ajánlunk
belvárosi iroda
kellemes környezet
szakmai fejlődés lehetősége
versenyképes jövedelem
Feladatok
prémium kategóriás utak szervezése és értékesítése az ügyfelek egyéni igényeinek megfelelően, repülőjegy ajánlattal.
kalkulációk készítése
ajánlatok készítése, kiadása, nyomon követése
a feladatkörhöz tartozó adminisztrációs munka, számlázás, utazási dokumentumok kiállítása, statisztikák készítése
kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
árlisták kezelése
részvétel partner rendezvényeken
folyamatos ügyfélkör építés
viszonteladás
Előny
Egzotikus desztinációk, exkluzív szállodák ismerete
az utazás szeretete
Amadeus repülőjegy foglalási rendszer használatában való jártasság
Szakirányú felsőfokú végzettség
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Utazási irodánk exkluzív utakat szervez egzotikus és különleges úti célokra, az egyedi igényeket figyelembe véve, személyre szabott ajánlatokkal.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok