hirdetés

Junior Product Managert keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A Neckermann Utazási Iroda budapest központjába keres új munkatársat
favourite
Elvárások
-legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
-angol és német középszintű nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló és team munkára való alkalmasság
-kreativitás, precizitás
- kiemelkedő kommunikációs készség
Feladatok
- a termékpaletta összeállítása, konkurencia elemzés
-kapcsolattartás az úti célokkal, a külföldi partnerekkel
-ajánlatok kalkulációja, internetes és grafikai megjelenítése
-termékfejlesztés és eladásösztönzés
Szükséges nyelvismeret
Német közép