Tapasztalt Front Office Managert keres budai négycsillagos szálloda

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Négycsillagos design hotelbe keresünk tapasztalt és megbízható Front Office Managert
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
recepciós és londiner kollegák vezetése és beosztása
front office működésének felügyelete
foglalások, számlák, OTA elszámolások felügyelete
sales, F&B és HK részlegekkel való együttműködés
riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások:
szakirányú felsőfokú végzettség
legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
angol nyelv felső szintű és egy másik nyelv magabiztos ismerete
Hostware ismerete előny
precizitás, önállóság

Versenyképes fizetés, fiatal, motivált csapat.

szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok