hirdetés

Idegenforgalmi ügyintéző, Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budai utazási iroda keres tapasztalattal rendelkező idegenforgalmi ügyintéző kollégát.
favourite
Elvárások
• jó kommunikációs készség, ügyfél orientált szemlélet
• gyors és precíz munkavégzés
• MS Office és egyéb irodai alkalmazásokban magas szintű jártasság
• önálló munkavégzés
• angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
• minimum középfokú szakirányú végzettség
Feladatok
• utazási ajánlatok készítése, adatrögzítés
• problémakezelés
• egyéni elképzelések szerinti utak szervezése és értékesítése, repülőjegy ajánlattal
• utazásközvetítői feladatok bonyolítása
• kalkulációk készítése
• ajánlatok készítése, kiadása, nyomon követése
• a feladatkörhöz tartozó egyéb adminisztrációs munka, számlázás, utazási dokumentumok kiállítása
• kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
• folyamatos ügyfélkör építés
Előny
• további idegen nyelv
• felsőfokú szakirányú végzettség
Szükséges nyelvismeret
Angol közép