Sales és marketing vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Keszthelyi székhelyű megbízható, stabil cég keres SALES ÉS MARKETING VEZETŐ munkatársat.
favourite
Teljes szöveg
FŐBB FELADATOK:
 hazai és nemzetközi marketingtevékenység koordinálása, irányítása, piaci információk adatainak feldolgozása
 marketing stratégia tervezése és kivitelezése, elemzések, kapcsolódó üzleti tervek készítése
 értékesítési akciók marketing tervezése és menedzselése
 vállalati online kommunikációs-, értékesítési felületek működtetése, felügyelete és fejlesztése (weboldal, közösségi médiumok stb.)
 rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció, a teljesítménymutatók kiértékelése, elemzések készítése
 piacfigyelés, fogyasztói igények nyomon követése
 eredményes együttműködés a különböző területek vezetőivel

SZAKMAI ELVÁRÁS:
 szakirányú végzettség
 közgazdasági szemlélet
 3 éves vállalati marketing tapasztalat
 magabiztos angol nyelvtudás, számítógépes ismeretek
 magas fokú szervező-, kommunikációs képesség
 igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás, innovatív hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:
 versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján
 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
 cafeteria, útiköltség támogatás
 korszerű munkaeszközök
 fiatalos, modern munkakörnyezet
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Zala megye