Repülőjegy értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

A BCD-Travel Hungary Kft. (a Vista csoport üzleti utaztatási részlege) teljes munkaidőben keres repülőjegy értékesítő munkatársat
favourite
Cégnév
BCD-Travel Hungary Kft.
Elvárások
- Minimum 3 éves repülőjegy értékesítői tapasztalat (Galileo foglalási rendszer széleskörű ismerete)
- Utazási irodai vagy légitársasági gyakorlat
- Erős, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Feladatok
Céges partnereink utazási igényeinek teljes körű kiszolgálása.
Előny
- Autóbérlés és hotelfoglalás területén szerzett tapasztalat
- Amadeus foglalási rendszer ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)