Irodai asszisztenst keresünk nyelvtudással!

Asszisztencia > Személyi asszisztens

A G.Westerleigh márkanevű esküvői kiegészítők forgalmazásával foglalkozó cég növekvő csapatába keres irodai asszisztenst szentendrei munkavégzéssel.
favourite
Elvárások
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, német vagy egyéb nyelvek ismerete előnyt jelent
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Word, Excel, Outlook)
- Talpraesett, pontos, megbízható személyiség
- Jó kommunikációs készség
- Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
- Igényes, üzleties megjelenés
- Dinamikusan növekvő, stabil háttérrel rendelkező családi vállalat
- Kellemes munkahelyi környezet
-Sokszínű, változatos munka
- Lehetőség teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre
Feladatok
- Az iroda napi működésének biztosítása, a cégvezetők munkájának támogatása
- Ügyfelekkel történő kapcsolattartás: esküvői szalon partnerekkel (magyarországi és külföldi vevőkkel egyaránt) és menyasszonyokkal
- Emailek megválaszolása, rendelések felvétele, telefonok kezelése
- Érkező vásárlók fogadása, ügyfelek kiszolgálása
- Adatbázis karbantartás, adminisztráció, riportok készítése
- Marketing asszisztensi feladatok
- Social media oldalak kezelése, posztok szerkesztése
- Hirdetések és hírlevelek előkészítésében való részvétel
- Fotózások és katalógus előkészítési munkák támogatása
- Egyéb adminisztratív és asszisztensi feladatok ellátása
Előny
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség előnyt jelent
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Német közép
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: Szentendre
Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye