hirdetés

A Morton's Travel budapesti irodájába munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Ha jártas vagy az utaztatás területén,bírod a strapát és szereted a kihívásokat, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled.
favourite
Cégnév
Morton's Travel
Elvárások
Gördülékeny angol nyelvtudás.
Versenyképes jövedelem, jó kis csapat, családias irodai környezet, hosszútávú munkalehetőség.
Feladatok
Utazásszervezés
Viszonteladás
Repülőjegy értékesítés
Előny
Ha van repülőjegy értékesítői tapasztalatod vagy
USA szakértőnek érzed magad.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép