hirdetés

Utazási tanácsadó / értékesítő kollégát keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Budapest belvárosi, egyéni utazásokra specializálódott irodánkba keresünk minimum egy éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát!
favourite
Elvárások
- repülőjegy értékesítői gyakorlat
- minimum társalgási szintű angol nyelvismeret
- magabiztos GDS rendszerhasználat (Amadeus előnyben)
- ügyfélközpontú gondolkodás
- jó kommunikációs és problémamegoldó képességek
- pozitív, lelkes személyiséget keresünk
Feladatok
- repülőjegy értékesítés és annak minden csínja-bínja
- egyéni utazások megtervezése, megszervezése (szállás, autóbérlés, transzferek, programok,stb.)
- fentiekkel járó adminisztrációs feladatok
Teljes szöveg
Gyakorlattal rendelkező referens munkatársat keresünk!
Alapkövetelmények: repülőjegy értékesítői gyakorlat, minimum társalgási szintű angol nyelvismeret, magabiztos GDS rendszerhasználat (Amadeus előnyben).
Előnyt jelent az utazási irodai gyakorlat, német nyelvtudás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség. Légy lelkes és kezeld szívügyedként a feladataidat.

Social media függők kíméljenek, ne raboljuk egymás idejét :)