UTAZÁSI ÜGYINTÉZŐ/ÉRTÉKESÍTŐ

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Azonnali kezdéssel keresünk gyakorlattal rendelkező értékesítőt.
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Pontos, precíz munkavégzés
Utasokkal szembeni türelem és udvariasság
Szakirányú végzettség
Valamilyen foglalási rendszer ismerete
Nagyfokú szakmai elkötelezettség
Amit ajánlunk
Biztos cégháttér
Versenyképes bejelentett fizetés
Saját utakból utazás utazási keretből
Hétfőtől péntekig tartó munkahét
Szakmai előmeneteli lehetőség

Feladatok
A napi munka elvégzése
Saját árualap megismerése
Saját árualap ismertetése személyesen és telefonon keresztül
Előny
Nagy Utazás 3 ismerete
Értékesítői gyakorlat
Gyors gépkezelés, gépíró tudás
Teljes szöveg
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Alapfok