éjszakás recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior szálloda fiatal,dinamikusan fejlődő csapatába keres éjszakás recepciós munkatársat.
favourite
Cégnév
Spirit Hotel Gyógyszálloda Kft.
Elvárások
vendég-és színvonal központúság,
kultúrált, ápolt megjelenés,
középfokú/felsőfokú iskolai végzettség,
társalgási szintű nyelvismeret német és angol nyelven,
gyakorlott,felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Hasonló munkakörben, lehetőség szerint idegenforgalmi,szállodai területen szerzett szakmai tapasztalat.
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Amit ajánlunk
-fiatalos, jó hangulatú légkör,
-elegáns környezet,
-szakmai fejlődés.
Feladatok
vendégek érkeztetése és utaztatása,
előlegek kezelése,
riportok készítése,
vendég számlák ellenőrzése,
éjszakai (napi, havi) zárások,
vendég megbízásából ügyeket intéz.
Szükséges nyelvismeret
Német közép
munkavégzés helye Munkavégzés helye Vas megye