hirdetés

Tapasztalt Utazási Szakértő (Határozatlan időre)

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Szeretnél Közép-Európa vezető online utazási ügynökségének megbecsült tagjaként belelátni egy profi OTA működésébe? Ha igen, jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
Invia.hu Kft.
Elvárások
• Szakirányú végzettség,
• Utazási irodában szerzett tapasztalat,
• Foglalási programok használatában szerzett gyakorlat,
• Kiváló kommunikációs készség,
• Precizitás, udvariasság és igényesség,
• Értékesítés- és ügyfélorientált szemlélet.
• Tapasztalatot Közép-Európa vezető online utazási ügynökségénél,
• Stabil, megbízható, nemzetközi hátteret,
• Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belvárosban,
• Szakmai képzést, értékesítési versenyeket értékes nyeremény utakért, nagymértékű utazási kedvezményeket Neked és barátaidnak,
• Karrierlehetőséget.
• Bérezés: A magasabb, fix alapfizetésen felül teljesítményarányos jutalékot biztosítunk, amely kategóriánként emelkedik, így versenyképes fizetést lehet elérni.
Átlagfizetés: bruttó 220 000 - 350 000 Ft.
Feladatok
• Ügyfeleinktől beérkező érdeklődések kiszolgálása - személyes és telefonos kapcsolattartás,
• Online ajánlatkérések megválaszolása e-mail-en keresztül,
• Szerződések elkészítése és kiküldése ügyfeleinknek,
• Utazási tanácsadás.
Előny
• Repülőjegy foglalásban való jártasság,
• Osztrák – német irodák árualapjának ismerete.
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Hétfő-péntek 9:00-17:30 / 9:30-18:00, alkalmanként hétvégén is.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés