Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budapest XXIII. kerületében, bevásárlóközpontban levő utazásközvetítő irodába keresünk idegenforgalmi ügyintézőt.
favourite
Cégnév
Pacific Travel Kft.
Elvárások
- Angol/német nyelv kommunikáció képes ismerete
- legalább 1-3 éves utazási irodában/ más szervezési területen szerzett ismeret
- szakirányú idegenforgalmi végzettség
- szakma iránti elkötelezettség
- jó kommunikációs készség, ügyfél-orientált szemlélet
- önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
- szakmai fejlődés lehetősége
- versenyképes fizetés
- barátságos, fiatalos környezet
Feladatok
- foglalások bonyolítása, teljes körű utazási tanácsadás
- partnerirodákkal való kapcsolattartás
- napi irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Előny
-Cets/Amadeus rendszer kezelése
-Piacon levő utazási irodák árualapjának ismerete, rendszereinek használata
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés