hirdetés

Értékesítő/referens munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Anubis Travel új munkatársat keres
favourite
Elvárások
- min. 3 éves szakmai tapasztalat utasforgalmi területen
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- nagy teherbírás
- kiváló kommunikációs készség
- vidám személyiség, kellemes megjelenés
- legalább középfokú idegenforgalmi végzettség (NU3 ismerete előny)
Amit ajánlunk
- biztos állás
- versenyképes fix jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- karrierfejlődési lehetőség
Feladatok
- utasok tájékoztatása
- az ajánlatkérések megválaszolása
- utazási szerződések megkötése
- a foglalással kapcsolatos ügyintézés elvégzése
Kérjük a jelentkezésnél az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)