hirdetés

Repülőjegyes - III. kerület

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Egzotikus utakkal foglalkozó, teljes mértékben magyar tulajdonban lévő, IATA iroda repülőjegyes kollégát keres a III. kerületbe.
favourite
Cégnév
Araamu Travel Utazási Iroda
Elvárások
- magabiztos repülőjegyes ismeret (AMADEUS),
- megbízhatóság, precizitás,
- önálló munkavégzés,
- jó problémamegoldó képesség és kommunikációs képesség,
- legalább középfokú angol nyelvismeret
Amit ajánlunk
- fejlődési lehetőség,
- egzotikus study tour-okon való részvételi lehetőség,
- kedvező munkaidő (H-P: 9:00-17:00)
Feladatok
- repülőjegy foglalás, kiállítás, stb.
- utasokkal való kapcsolattartás,
- ajánlat készítés,
- egyedi elképzeléseknek megfelelő utazások megszervezése
Előny
- német nyelvismeret,
- egzotikus úti célok ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés