REPÜLŐJEGY ÉRTÉKESÍTŐ-KIUTAZTATÁSI REFERENS

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Piacvezető, vállalati utaztatási szektorban működő multinacionális utazási iroda munkatársat keres az alábbi pozícióra:
favourite
Cégnév
Hogg Robinson Magyarország Kft.
Elvárások
• Releváns szakmai gyakorlat
• Legalább középfokú végzettség
• Középfokú szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban is
• Repülőjegy foglalási rendszer ismerete szükséges, Amadeus előny
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jártasság az internet kezelésében, információk keresésében
• Önálló munkavégzési képesség
• Ügyfélorientált szemléletmód
Feladatok
• A legkedvezőbb repülőjegy, szállás, egyéb foglalási ajánlatok megkeresése, elküldése az ügyfeleknek
• A foglalások lebonyolítása
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a légitársaságokkal (számlázás és fizetés előkészítése)
• Foglalásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok