Az 1000 Út Utazási Iroda munkatársat keres egyéni és céges utaztatási munkakörbe.

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Teljes szöveg
Feladatok: egyéni utasok kiszolgálása, vízum ügyintézés, szállás, repülőjegy és egyéb szolgáltatások értékesítése és szervezési feladatok ellátása.
Elvárások: felsőfokú végzettség, legalább 2 éves tapasztalat, legalább középfokú angol nyelvtudás, pontos munkavégzés, ügyfél orientált szemlélet, dinamikus, motivált személyiség, önálló munkavégzés.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok