Pénzügyi asszisztens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az utazom.com pénzügyi asszisztenst keres.
favourite
Cégnév
utazom.com
Elvárások
- hasonló munkakörben szerezett szakmai tapasztalat előnyt jelent,
- Microsoft Office programok, Excel ismerete,
- analitikus gondolkodás,
- önálló munkavégzés,
- megbízhatóság, alaposság, kitartás, precizitás
Feladatok
- vevő számlák készítése, szállító számlák nyilvántartása, iktatása,
- vevői folyószámlák kezelése, kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások készítése,
- bejövő számlák szortírozása, iktatása, igazoltatása, ellenőrzési folyamatok koordinálása,
- könyvelésre kerülő anyagok összeállítása,
- statisztikák, kimutatások készítése,
- kimenő posta előkészítése, iktatása, postázás, levelezés,
- bankszámlakivonatok napi könyvelése,
- esetenként házipénztár kezelése, pénztárbizonylatok vezetése,
- napi adminisztráció,
- levelezés, postázás, telefonok, e-mailek kezelése,
- cégen belüli kapcsolattartás
Szükséges nyelvismeret
Angol alap