hirdetés

Uszodamester

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Petneházy Club Hotel ***Superior azonnali belépéssel felvételre keres teljes munkaidős USZODAMESTER munkatársat
favourite
Teljes szöveg
Feladatok
• Biztosítja a medencetér állandó személyes felügyeletét, gondoskodik az állandó tisztaságról.
• Gondoskodik a medencetér nyitásra történő teljes előkészítéséről, a medencetér üzemelésének felügyeletéről és ellenőrzéséről, valamint a műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzéséről.
• Ismeri és gyakorolja a vízi mentés szabályait és procedúráját, szükség esetén elsősegélyt nyújt.
• Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében.

Elvárások
• a 37/1996 X.18 NM rendelet előírásainak megfelelő Uszodamesteri, vagy Úszómesteri képesítés
• Magabiztos, határozott fellépés
• jó kommunikációs és tárgyalási készség
• Ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
• Rugalmasság, pontosság, fegyelem

Előny
• vízvisszaforgató berendezés-kezelői, vagy uszodagépész végzettség
• Úszómesteri területen szerzett 1-3 év tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk
• megegyezés szerinti, versenyképes jövedelmet
• stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
• az öngondoskodás segítését
• kedvezményes árú személyzeti étkezést

szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés