hirdetés

Telepített idegenvezető állás Egyiptom

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az ETI és helyi partnere a Cairo Express Travel (CET) TELEPÍTETT IDEGENVEZETŐI állást hirdet Egyiptomba.
favourite
Cégnév
Express Travel International Kft
Elvárások
- tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- terhelhetőség, nagy munkabírás, önálló munkavégzésre való képesség és igény,
- kreativitás, gyors problémamegoldó képesség,
- ápolt megjelenés,
- megbízhatóság, kezdeményezőkészség, pozitív gondolkodás, rugalmasság, nyitottság,
- erős alkalmazkodási készség, támogató attitűd,
- számítógépes ismeretek,
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- családias környezet
Feladatok
utasok fogadása, elhelyezése
- utasok teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
- adminisztratív feladatok ellátása, egyiptomi partnerekkel való kapcsolattartás
Előny
- idegenvezetői tapasztalat
- arab nyelvismeret
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld