hirdetés

Home office-ban dolgozó utazási referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az ország területéről bárhonnan, otthonról történő munkavégzésre utazási referenst keresünk.
favourite
Cégnév
Morton's Travel
Elvárások
- pontosság, precizitás
- megbízhatóság
- önállóság
- csapatmunkára való képesség
- kitűnő kommunikációs készség
- terhelhetőség
Feladatok
- Irodánkba beérkező utazási igények feldolgozása
- Értékesítés, ajánlatok készítése
- Utazáshoz kapcsolódó szolgáltatások foglalása
- Utazások (repülőjegy, szállás, helyi közlekedés
stb.) szervezése
- Utazáshoz kapcsolódó biztosítások ügyintézése
- Adminisztrációs feladatok elvégzése (adatrögzítés és számlázás, vállalatirányítási rendszer használata stb.)
- Angol nyelvű kapcsolattartás, problémakezelés a partnerirodákkal, szolgáltatókkal
Előny
Értékesítésben vagy utazási szakmában, idegenforgalomban szerzett tapasztalat, egyéb nyelv ismerete előnyt jelenthet, de nem feltétel.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
A fényképes önéletrajzán kívül kérjük, küldje el motivációs levelét is!
munkavégzés helye Munkavégzés helye Országos