hirdetés

Utazásszervezői tevékenységért felelős személy Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Ha lelkes, a munkájára igényes utazásszervező vagy; és épp egy kreatív, lendületes csapat tagja szeretnél lenni, hozzánk jelentkezz!
favourite
Elvárások
> önálló, felelősségteljes munkavégzés
> precíz, pontos, lendületes személyiség
> jó szervező és problémamegoldó
> rendelkezik szakirányú felsőfokú végzettséggel és angol felsőfokú nyelvtudással VAGY 10 év szakmai tapasztalattal és angol felsőfokú nyelvtudással
Amit ajánlunk
> otthonról végezhető munka
> rugalmas időbeosztás
> versenyképes fizetés
> nemzetközi környezet
> ügyfélkezelés telefonon a munkaidő ideje alatt
Feladatok
Angol nyelvű turisták all inclusive 1 hetes programjának szervezése.
> szállodai foglalások teljeskörű ügyintézése/foglalási rendszer ismerete
> idegenvezetőkkel és személyszállítókkal kapcsolattartás
> éttermekkel szerződés, kapcsolattartás
> szerződések kezelése, adminisztráció
> vendégekkel telefonos kapcsolattartás
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok