Ügyfélszolgálat vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

A Győr Projekt Kft. munkatársat keres a győri Látogatóközpontban működő Tourinform Irodába Ügyfélszolgálat vezető munkakörbe.
favourite
Cégnév
Győr Projekt Kft.
Elvárások
- felsőfokú idegenforgalmi végzettség,
- ügyfélszolgálaton (front office-ban) szerzett többéves szakmai tapasztalat
- társalgási szintű német és angol nyelvtudás,
- határozott, magabiztos fellépés
- kiváló csapatvezetői készség, kooperatív személyiség,
- precíz, ügyfélközpontú munkavégzés,
- kiváló kommunikációs készség
Amit ajánlunk
- határozatlan idejű munkaszerződés,
- hosszútávú, biztos munkahely,
- előre tervezhető beosztás,
- fiatal, lendületes csapat
- cafeteria
Feladatok
- koordinálja és irányítja a Tourinform részleg munkáját,
- biztosítja az információáramlást kollégái ill. az együttműködő szolgáltatók között,
- hatáskörében döntésket hoz, melyek végrehajtását koordinálja és ellenőrzi,
- nyomon követi a munkafolyamatokat, biztosítja a részleg hatékony és magas színvonalú szakmai tevékenységét,
- felel a megfelelő szintű vendégkommunikációért, szükség estén hatékonyan kezeli az ügyfélpanaszokat
Teljes szöveg
Kérjük magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, valamint kézzel írt motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével, személyesen vagy postai úton az alábbi címre juttassa el:
Látogatóközpont Győr, 9021 Győr Baross G. út 21.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Győr - Moson - Sopron megye