hirdetés

Utazás irodai értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Beutaztatás terén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező értékesítőt keres az inSpire Hungary utazási iroda csapata októberi kezdéssel!
favourite
Elvárások
- legalább 3 éves tapasztalat értékesítési területen
- felsőfokú nyelvvizsga
- erős sales véna
- kiváló kommunikációs készség
- pontosság, precizitás
- vidám személyiség, kellemes megjelenés
- jó földrajzi tájékozottság
- kreatív, talpraesett és készséges személyiség
- Magyarország és a magyar vidék szeretete és ismerete
- jártasság aktív turisztikai ajánlatok és gasztronómiai programok összeállításában
Amit ajánlunk
- igényes munkakörnyezet
- flexibilis munkakör
- tapasztalatokon alapuló motivációs csomag;
- értékesítési bónusz teljesítmény alapján
Feladatok
- meglévő szállodai partnerkapcsolatok ápolása
- értékesítői partner hálózat bővítése
- szerződéskötés és ajánlatírás
- beérkező megrendelések megválaszolása, visszaigazolása
- kalkulációk, ajánlatok önálló elkészítése
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok