hirdetés

KIUTAZTATÓ UTAZÁSI TANÁCSADÓ / REFERENS

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A több mint 12 éves belvárosi, családias hangulatú Delta Travel Group – Síonline.hu utazási iroda UTAZÁSI TANÁCSADÓT keres!
favourite
Cégnév
Delta Travel Group - Síonline.hu - Egzotikusutak.hu
Elvárások
- német nyelvű legalább középfokú aktív nyelvtudás (írásban és szóban is)
- utazási irodai (utazási tanácsadó / referens) munkatapasztalat
- pontosság, lelkiismeretesség, megbízhatóság
- rugalmasság, megoldás-orientált pozitív szemlélet, udvarias, barátságos stílus
- érdeklődés és ambíció az utaztatás és az utazási irodai munka iránt
- átfogó betanítás és támogatás, hogy jól tudd végezni a feladataidat
- versenyképes jövedelem
- hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
- az idegennyelv használatának napi szintű gyakorlási lehetősége
- belvárosi igényes munkahely
- családias, barátságos munkakörnyezet
- fejlődési, tanulási lehetőség
- kedvezményes utazási lehetőség
Feladatok
- utasok személyes, telefonos és emailes kiszolgálása
- kapcsolattartás a külföldi partnerekkel (német/angol nyelven)
- utazási ajánlatok elkészítése, kiajánlása, foglalása
- utazások/szállások leírásának feltöltése a honlapra
- számlázás, további utazási irodai feladatok
Előny
- téli sí és egzotikus desztinációk ismerete
- online foglalórendszerek ismerete
- angol nyelvű legalább középfokú aktív nyelvtudás (írásban és szóban is)
- turisztikai felsőfokú végzettség
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Egyéb megjegyzés
FONTOS: Az állás betöltéséhez elengedhetetlen elvárás a német nyelvtudás! Kérjük, akkor jelentkezz az állásra, ha német nyelven kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel írásban és szóban is.

Munkakezdés:
Azonnali kezdési lehetőséget biztosítunk.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok