Utazásszervezői állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Utazási irodánk felvételt hirdet utazásszervező és közvetítő munkakörbe
favourite
Cégnév
Orient Travel Budapest
Elvárások
- szakmai tapasztalat utazásszervezés, közvetítés területen
- hazai utazásszervezői árualap ismerete
- min.középfokú idegenforgalmi végzettség, megfelelő idegenforgalmi és földrajzi ismeretek
- magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- önálló, gyors, precíz munkavégzés
- jó kommunikációs készség
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- teljes munkaidő
- kezdés október elején-közepén
- barátságos és vidám munkahelyi légkör
- egyedülálló elhelyezkedésű, belvárosi iroda, jó tömegközlekedési kapcsolatokkal
Feladatok
- egyéni utazásszervezés: szállás és repjegyfoglalás, utazási csomagok összeállítása, biztosításkötés
- kiutas, beutas és belföldi foglalások menedzselése
- dunai hajós csoportok fogadása és kísérése
- weboldal és Facebook oldal szerkesztése, posztok, hírlevelek összeállítása, telefonos és online marketing
- számlázás, adminisztratív feladatok
- szakmai kapcsolatépítés (belföldi-külföldi eseményeken, workshopokon, prezentációkon történő megjelenés)
Előny
- második nyelv ismerete (német, olasz, spanyol stb.)
- online foglalási rendszerek ismerete (Cesys, Goglobal, Vanilla Tours stb.)
- NU3 felhasználói ismerete
- beutaztatási vagy rendezvényszervezési tapasztalat