Budapesti utazási iroda nagyszerű csapatába keresünk kiutaztató referenst

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Főállású, kiutazásban jártas referenst keresünk azonnali kezdéssel
favourite
Cégnév
SIA&LEO Utazási Iroda Kft
Elvárások
-szakirányú végzettség
-számítógépes ismeretek
-önálló -, precíz munkavégzés
-jó kommunikációs készség
Amit ajánlunk
-nagyszerű csapat, kellemes munkakörnyezet
-8 órás munka, nincs hétvégi munkavégzés
-versenyképes fizetés
-változatos feladatok
Feladatok
-külföldi/belföldi utazásszervezési- és értékesítési feladatok
-kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
-foglalások adminisztrációja
-problémakezelés
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
fényképes önéletrajzzal e-mailben, bérigény megjelölésével
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés