hirdetés

Utazásszervezői állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Ázsiai tour operator cég utazásszervezőt keres
favourite
Elvárások
- önálló -, precíz munkavégzés, ugyanakkor csapatban is tud dolgozni
- jó kommunikációs készség
- angol nyelvtudás
- szakirányú végzettség
- számítógépes ismeretek
Amit ajánlunk
- fiatalos, jó hangulatú csapat, kellemes munkakörnyezet
- 8 órás munka, nincs hétvégi munkavégzés
- versenyképes fizetés
- változatos feladatok
Feladatok
- utazásszervezési feladatok
- kapcsolattartás partnerekkel
- foglalások adminisztrációja
- utazási dokumentumok elkészítése (program, voucherek...)
- problémakezelés
Előny
- angol mellett plusz idegennyelv ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép