hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási irodai programszervező

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Belvárosi beutaztató iroda ügyintéző kollégát keres azonnali kezdéssel
favourite
Elvárások
-szakirányú középfokú végzettség
-precizitás, rátermettség, vendég központúság, gyakorlati érzék
Feladatok
-napi programok leszervezése, indítása, koordinálása
-vendégfogadás
-telefonos kapcsolattartás a megrendelőkkel és a szolgáltatókkal
-egyéb adminisztratív feladatok
Előny
egyéb nyelvismeret
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Jelentkezés
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címen fizetés igény megjelölésével
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Beutaztatási referens
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink