Étterem vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Hévízi szálloda lelkiismeretes, a szakmájában igényes Étteremvezető munkatársat keres.
favourite
Teljes szöveg
FELADATOK:
 az étterem magas szintű szolgáltatásainak , az egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása,
 felszolgálók munkájának szervezése, koordinálása,
 készlet és áru gazdálkodás,
 számlázási fegyelem betartása, betartatása,
 beosztás írás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével,
 rendezvények és szállodában zajló étkezések lebonyolítása,
 személyes jelenlét az étkezések alkalmával,
 a vendéglátó egységek zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
 felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért
 javítja az ügyfél- és vendégelégedettség folyamatos figyelése és javítása
 Az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
 Munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése,
 Együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel,
 Napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése,

ELVÁRÁSOK:
 Szakirányú végzettség
 szállodában szerzett vezetői tapasztalat
 F&B menedzseri tapasztalat
 vendégorientált gondolkodásmód
 csapatmunka, pozitív szemlélet
 8-10 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
 dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés
 megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia
 kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség
 tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
 Korrekt jövedelem
 Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
 Önmegvalósítási lehetőség,
 Gyönyörű munkahelyi környezet,
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Zala megye