Pénzügyi asszisztens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Irodánk munkatársakat keres azonnali kezdéssel az alábbi pozícióban:
favourite
Cégnév
Anubis Travel
Elvárások
- legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
- min. 2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
- precizitás
- nagy teherbírás, lelkesedés
- monotonitástűrés
- kiváló kommunikációs készség
- vidám személyiség
- kimagasló megbízhatóság
- önálló és dinamikus munkavégzés
- számítógépes ismeretek, Excelben való jártasság
Amit ajánlunk
- biztos állás
- versenyképes fix jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- karrierfejlődési lehetőség
Feladatok
- napi banki átutalások előkészítése
- napi számlázások készítése
- egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- könyvelési anyagok előkészítése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Kérjük a jelentkezésnél az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)