Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő Budapesten

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budapesti kiutaztatással foglalkozó irodánkba keresünk Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő pozícióra munkatársat.
favourite
Cégnév
Robinson Tours Kft
Elvárások
angol vagy orosz nyelv ismerete
közép vagy felsőfokú végzettség
kiváló kommunikációs képesség
kreativitás, gyorsaság, nagyfokú precizitás, pontosság
felhasználói szintű számítógépes ismeret
Feladatok
Vendégekkel való kapcsolattartás
Értékesítés, ajánlatok készítése
Foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés
A belföldi partnerekkel, bizonyos esetekben külföldi szolgáltatókkal való kommunikáció
Előny
Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
Utazás irodai gyakorlat
A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Idegenforgalmi ügyintéző Budapest"